KONST / Litografier / Grafiskt blad 16358299
nr 1635 8299
Grafiskt blad
Lena Vik, "Fossil 2". Signerad, numrerad 26/60, Gicléetryck på papper passepartout. Bildmått: 58x50 cm, yttermått inklusive ram: 73x72 cm
Utrop:
500 kr
måndag 12 augusti 2024
kl 19:27:55
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor