KONST / Litografier / Grafiskt blad 16358299

nr 1635 8299

Grafiskt blad

Lena Vik, "Fossil 2". Signerad, numrerad 26/60, Gicléetryck på papper passepartout. Bildmått: 58x50 cm, yttermått inklusive ram: 73x72 cm

Utrop:

500 kr

måndag 12 augusti 2024
kl 19:27:55